• slid

O nas

Studio Figura Lubicz  powstało z myślą o kobietach,  które pragną w kameralnej i 10959420_722898691161756_8637518445760348574_nprzytulnej atmosferze zadbać o swoje ciało. Jest to miejsce dla kobiet starszych i młodszych. Dla kobiet, które są szczuplejsze i takich, które wciąż zmagają się ze zbędnymi kilogramami. Zależy nam, aby Klientka uzyskała od nas kompleksową i fachową pomoc, dlatego w oparciu o kartę klienta, którą zakładamy przy pierwszej wizycie tworzymy indywidualnie dopasowany plan dietetyczny, oczyszczanie organizmu z pomocą suplementów, które posiadamy w swojej ofercie na wyłączność Studia oraz indywidualny plan zabiegowo-treningowy. Świadomość społeczeństwa dotycząca zdrowego żywienia i treningów jest na wyższym poziomie niz parę lat temu, ale niestety wciąż napotykamy na mnóstwo zapytań w internecie dot, “szybkiego odchudzania”, “skutecznego odchudzania w kilka tygodni”, “diety cud” itp.

Jesteśmy inni niż wszyscy, gdyż wszystkie kroki, które podejmuje klientka są dostosowane indywidualnie, a różnorodność urządzeń oraz ustawień ich parametrów pozwala stworzyć niezliczoną ilośc treningów dla każdej Pani z osobna. Nie ma jednej i sprawdzonej recepty dla wszystkich, gdyż skuteczność diety i ćwiczeń jest uzależniona od wieku, płci, trybu życia, stanu zdrowia i przebytych chorób, grupy krwi….Można wymieniać w nieskończoność czynniki, które w bardzo skuteczny sposób potrafią zadziałać na nasz wygląd. Również uświadamiamy kobiety, że ‘skuteczne i szybkie’ wyklucza się wzajemnie, gdyż tylko odpowiednio zbilansowana dieta i rozłożone w czasie treningi pozwolą wprowadzić równowagę w organizmie i zachować zdrowy wygląd na długie lata.

Zapraszamy serdecznie do naszego królestwa, żebyście mogły Panie na własne oczy zobaczyć, że jesteśmy po to, aby wspólnymi siłami walczyć o lepsze JA w sposób zdrowy i bezpieczny.