• slid

Dlaczego warto stosować suplementy?

3polSuplementy diety wspomagające odchudzanie są sprzymierzeńcem w drodze do pięknej sylwetki. Siła suplementów najbardziej widoczna jest wtedy, kiedy ich stosowanie połączone zostanie z aktywnością fizyczną i właściwym odżywianiem
Stres, szybkie tempo życia, pośpiech, brak ruchu, nieracjonalne jedzenie, sprawiają że wykorzystujemy na bieżąco rezerwy naszego organizmu. Na co dzień do dyspozycji mamy wszystkie rodzaje pożywienia, praktycznie o każdej porze roku i w znacznie większej ilości niż tego rzeczywiście potrzebujemy. Jemy to, co lubimy i tyle, ile chcemy, a niekoniecznie tyle, ile powinniśmy. Przez lata przyzwyczajamy się do wygody, stare dobre nawyki z czasem się zacierają. Zaczynamy jeść potrawy kolorowe, ale przy tym sztuczne i niezdrowe. Wszystko to stwarza potrzebę wspomagania oczyszczania organizmu.
Nasze preparaty posiadają komponenty z naszej szerokości geograficznej, a jak powszechnie wiadomo, takie są przez nas najlepiej przyswajalne. GO Clean i GO Slim wytwarzane są w temperaturze pokojowej, dzięki czemu składniki naturalne zawarte w suplementach zachowują wszystkie swoje właściwości. Preparaty pochodzenia roślinnego różnią się od współczesnych leków między innymi tym, że te ostatnie posiadają zwykle jedną substancję czynną, najczęściej pochodzenia syntetycznego. Lek działa szybko, często jedynie na skutki choroby, a nie na jej przyczyny. Preparaty roślinne zawierają zdecydowanie więcej substancji czynnych. Działają więc w sposób bardziej kompleksowy, regulując pracę różnych organów wewnętrznych. Preparaty roślinne działają wielokierunkowo, a przez to bardziej fizjologicznie, zwalczając częściej przyczyny złego stanu organizmu, a nie tylko skutki.
Obiektywne reakcje na działanie suplementów, potwierdzone w badaniach klinicznych:
– uczucie lekkości
– brak apetytu na słodycze (u ponad połowy badanych)
– brak opuchnięcia w czasie menstruacji
– brak wzdęć
– znaczne zahamowanie łaknienia
– średnia utrata wagi w czasie 2 miesięcy – około 3 kg
– zwiększona energia i chęć do życia
– szybsze oczyszczanie organizmu (wzmożona potliwość oraz częstsze oddawanie moczu)
– zwiększona perystaltyka jelit
– brak zaparć
– czasami na początku przyjmowania suplementów mogą pojawić się lekkie bóle głowy, drobne wypryski, zmęczenie, które ustępują samoistnie.