• slid

Schody Fitness

pobrany plik

Pamiętacie słynną scenę z filmu “Rocky”, gdzie Sylvester Stalone w ramach treningu wbiegał na schody Filadelfijskiego Muzeum Sztuki?
Jeśli chcecie poczuć się jak filmowy bohater, a nie wybieracie się akurat do USA to zapraszamy na naszą najnowszą stację treningową ??‍♂️ SCHODY FITNESS ??‍♂️
Trening na schodach to jeden z najskuteczniejszych sposobów na utratę kilogramów i poprawę wydolności. Żadne inne ćwiczenie nie podnosi pulsu w tak krótkim czasie i nie powoduje spalania tylu kalorii. Podczas treningu pracuje wiele grup mięśniowych, a w szczególności nogi i pośladki, które z każdym pokonanym stopniem stają się szczuplejsze, bardziej jędrne i napięte. Ćwiczenia poprawiają też szybkość i koordynację ruchową, bo wskakiwanie na kolejne schodki wymaga bardzo zwinnych, precyzyjnych ruchów.
Trening na schodach nie należy do najłatwiejszych, ale daje znakomite efekty: rzeźbi pośladki, podnosi wydolność i spala nawet 900 kcal na godzinę. To o 300 kcal więcej niż umiarkowany bieg po płaskim terenie.