• slid

REDUKCJA CENTYMETRÓW – TERAPIE ŁĄCZONE

Nasze pięcioletnie doświadczenie pokazuje, że najlepsze efekty w redukcji centymetrów i tkanki tłuszczowej daje terapia łączona:

                          rgrgv
przed 3GDYNIA1IMG_4492popopopo2popo3POP2popo1last korpalskaIMG_4493przed3przed3popoprzed 2GOSIK PO
przed1 - Kopiaprzed3przed2 - KopiaEdzia po ........ Edziz po...

 

wysz last skupin wow p szczot efekty

last 2017 Bez tytułu fb efekt

1. LIPOSUKCJA KAWITACYJNA ( ultradźwiękowa) uważana jest ostatnio za najlepszą i najbezpieczniejszą metodę walki z tkanką tłuszczową. Nie jest  zabiegiem leczącym nadwagę. Zadaniem liposukcji ultradźwiękowej jest redukcja złogów tłuszczu oraz cellulitu, a celem wyszczuplenie ciała. Fale ultradźwiękowe wzbudzają w ośrodku ciekłym fale ciśnienia i podciśnienia o dużej prędkości. Fale te wywołują zjawisko kawitacji – jest to zjawisko fizyczne, które następuje wskutek zmian ciśnienia wewnątrz cieczy, wywołanych przez źródło dźwiękowe. Zmiany ciśnienia oddziałują na mikropęcherzyki obecne w cieczach i w tkankach organicznych. Mikropęcherzyki poddane ciągłym zmianom ciśnienia fali akustycznej zwiększają swoje wymiary aż do momentu, gdy ciśnienie zewnętrzne powoduje ich implozję, wzbudzając falę uderzeniową o dużej energii. Implozja milionów mikropęcherzyków przypadających na 1 cm3 prowadzi do rozbicia znajdującej się obok tkanki tłuszczowej, ponieważ najpierw powoduje rozerwanie wiązań komórkowych komórek tłuszczowych (efekt rozpakowania). Następnie powoduje ona rozerwanie ściany komórkowej komórek tłuszczowych i wiązań włóknistych występujących w tkance tłuszczowej. Komórki tłuszczowe, które mają błonę bardzo podatną na działanie ciśnienia wywołanego przez mikropęcherzyki powstałe podczas kawitacji, ulegają rozbiciu (lysis komórek tłuszczowych) i uwalniają swoją zawartość. Uwolniona zawartość komórek tłuszczowych jest metabolizowana z organizmu naturalnymi drogami.Tłuszcze są eliminowane z organizmu za pośrednictwem układu limfatycznego i wydalane z moczem. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie pacjenta do zabiegu kawitacji ultradźwiękowej. Przez co najmniej kilka dni przed zabiegiem należy zwiększyć przyjmowanie płynów o około 1-1,5 l dziennie. Dzięki temu następuje odpowiednie uwodnienie tkanki tłuszczowej, co jest niezbędnym warunkiem dla zaistnienia prawidłowego procesu jej rozbicia. Zwiększoną ilość płynów należy przyjmować również po zabiegu, by zapewnić prawidłowe oczyszczania organizmu z tłuszczu i powstających w tym procesie toksyn.

Jakie są efekty
Przede wszystkim warto podkreślić, że efekty kawitacji ultradźwiękowej widoczne są już po pierwszym zabiegu: następuje wyraźna redukcja tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała  i poprawa elastyczności oraz ujędrnienia skóry.  Dzięki poprawie metabolizmu i przemiany materii kawitacja ultradźwiękowa pomaga również likwidować oznaki cellulitu.
Warto podkreślić, że tylko i wyłącznie od pacjenta zależy jak długo będą utrzymywały się efekty zabiegu. Utracone centymetry w tali czy biodrach szybko powrócą jeżeli nie będzie przestrzegana dieta i zachowany odpowiedni poziom aktywności fizycznej.
Jak długo trwa zabieg i jak często można go wykonywać?
W zależności od miejsca poddanego modelowaniu oraz ilości tkanki tłuszczowej zabieg wykonywany jest przez 15 do 30 minut. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji ani pozostawania w domu, nie odczuwa się żadnego bólu po zabiegu, a powierzchnia skóry pozostaje gładka i nienaruszona. Program terapii czyli ilość zabiegów i ich częstotliwość ustalana indywidualnie z pacjentem. Zazwyczaj wykonuje się serie zabiegów w odstępach tygodniowych. W przypadku wyjątkowo dużego nagromadzenia tkanki tłuszczowej zabieg kawitacji ultradźwiękowej można wykonywać 2 razy w tygodniu.

Podstawą redukcji obwodu ciała oraz cellulitu jest zmniejszenie powiększonych komórek tłuszczowych (czyli adipocytów). Ich zbyt duża wielkość odpowiada za zaburzony przepływ w naczyniach krwionośnych i limfatycznych, gorsze przewodzenie tkanki nerwowej oraz utratę elastyczności skóry. Chcąc uzyskać lepsze efekty zabieg często przeprowadzany jest w połączeniu z innymi technikami przyczyniającymi się do usuwania złogów tłuszczu i nadmiaru płynów (np. endomasaż, endermologia, fala radiowa, żelazko antycellulitowe)

2. ENDERMOLOGIA , ENDOMASAŻ to jedne z najbardziej skutecznych metod, których efektem jest redukcja cellulitu, zwalczanie lokalnych otłuszczeń i kształtowania sylwetki,  Podczas gdy ćwiczenia fizyczne powodują spalanie kalorii w obszarach, gdzie w tkance tłuszczowej zmagazynowane jest najwięcej energii, masaże drenujące precyzyjnie wyszczuplają obszary stwarzające problemy, modelując sylwetkę zgodnie z życzeniami klienta. Podczas endermologii zabieg jest sterowany komputerowo, pacjentka po przebraniu w kombinezon przylegający do ciała gotowa jest już do zabiegu. Terapeuta prowadząc głowice powoduje powstanie przy pomocy podciśnienia fałdu skórnego. Skóra przybiera kształt fali, która rolowana jest dodatkowo od wewnątrz i na zewnątrz za pomocą rolek. W ten sposób pobudzana jest tkanka, a zabieg oddziałuje na głębokie warstwy skóry. Skóra ta jest mocno ugniatana w różnych kierunkach, co pobudza krążenie i pobudza metabolizm. . Endomasaż z silną fala radiową RF zwiększa aktywność fibroblastów (Są to najważniejsze komórki skóry właściwej, odpowiedzialne za produkcję podstawowych substancji strukturalnych skóry: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. To one warunkują odpowiednie fizyczne i mechaniczne właściwości skóry ) do odbudowy tkanki łącznej.

Podczas zabiegów poprzez układ limfatyczny usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze oraz pobudzona zostaje produkcja elastyny i kolagenu, co dodatkowo poprawia elastyczność skóry

Aby efekty były zadowalające trzeba wykonać cykl kilkunastu zabiegów, dokładna potrzebna liczba jest uzależniona od oczekiwań pacjentki oraz indywidualnych predyspozycji. Zabiegi endermologii i endomasażu działają również relaksująco i odprężająco, co skutecznie łagodzi stres. Oczyszczenie organizmu z toksyn pozwala skórze odzyskać młody i zdrowy wygląd.

3. FALE RADIOWE

Fale radiowe wywołujące zjawisko radiofrekwencji umożliwiają miejscową redukcję tkanki tłuszczowej, zmniejszenie lub usunięcie cellulitu oraz ujędrnienie skóry. Do wykonywania zabiegu wykorzystywany jest aparat z elektrodami, pomiędzy którymi emitowane są fale radiowe. Pozwala to osiągnąć różną głębokość penetracji tkanki, dzięki czemu stymulacja przebiega jednocześnie na powierzchni skóry oraz w głębszych jej warstwach.

Zasadniczo działanie urządzenia polega na podgrzaniu tkanek na poziomie skóry właściwej w celu obkurczenia włókien kolagenowych oraz pobudzenia komórek skóry do produkcji i regeneracji kolagenu i elastyny. To powoduje wzrost napięcia skóry oraz jej ujędrnienie. Fale radiowe mają  zastosowanie w zabiegach miejscowego usuwania tkanki tłuszczowej. Pozwala on na wybiórcze ogrzanie komórek tłuszczowych, powodując zwiększenie ich metabolizmu oraz kurczenie się.

Reasumując zastosowanie RF przyczynia się do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, zmniejszenia problemów związanych z cellulitem, oraz modelowania sylwetki w zabiegach na ciało. Wykonując zabiegi na twarz można przyczynić się do minimalizacji zmarszczek, zwiększenia elastyczności skóry, modelowanie owalu twarzy i poprawy jej wyglądu. W fizjoterapii pod wpływem diatermii uzyskuje się efekt przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwobrzękowy.

WSKAZANIA:

  • konturowani ciała
  • redukcja cellulitu
  • zmniejszania obwodu poszczególnych partii ciała
  • obkurczania i ujędrniania skóry ciała.
  • podniesienie pośladków
  • likwidacja „luźnej” skóry na brzuchu i wewnętrznej stronie ud

 

4. ŻELAZKOANTYCELLULITOWE

Niektóre panie, które schudły kilka lub kilkanaście kilogramów wcale nie są zadowolone ze swojego wyglądu. Obwisła, pozbawiona elastyczności skóra postarza i wygląda nieestetycznie, przez co panie tracą ochotę na odsłanianie swojego ciała. Wszystkim tym kobietom, jak również osobom dopiero deklarującym chęć schudnięcia i pozbycia się cellulitu doradzamy – ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE. Jest to zabieg przeznaczony do walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz cellulitem. Zabieg zdecydowanie spłyca rozstępy.

Co się kryje pod nazwą ŻELAZKA ANTYCELLULITOWEGO?
Przede wszystkim połączenie trzech znanych i gruntownie przetestowanych technologii, które tworzą wspólnie niezwykle skuteczną metodę walki ze skórką pomarańczową:
Żelazko antycellulitowe to trzy zabiegi w jednym:

-MASAŻ PRÓŻNIOWY (lipodermologia)
wykorzystuje ciśnienie, które rozbija i rozmasowuje twarde złogi cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz pobudza pracę układu limfatycznego, stymuluje wydalanie nadmiaru płynów z organizmu (znikają obrzęki), usuwa toksyny przyspieszając przepływ płynów limfatycznych między węzłami chłonnymi oraz działa ujędrniająco i drenująco.

-PRĄDY TENS
pobudza mięśnie do pracy, dzięki czemu kształtuje je, wzmacnia oraz zmniejsza uczucie napięcia, a także zapewnia lepsze ukrwienie i dotlenienie skóry. Proszę pamiętać- to mięśnie spalają tkankę tłuszczową

-CHROMATOTERAPIA LED
to leczenie światłem. Taka terapia stymuluje powstawanie kolagenu i polepsza kondycję skóry.

Działanie urządzenia czuć wyraźnie już podczas zabiegu, który można porównać do intensywnego treningu połączonego z bardzo efektywną pielęgnacją. Można go określić jako intensywny trening bez wysiłku.
Choć od osoby poddawanej usłudze wymaga się jedynie wygodnego położenia na łóżku kosmetycznym, skóra i mięśnie poddane pracy żelazka z pewnością dostaną solidną porcję ćwiczeń.
Zabieg żelazkiem antycellulitowym polega na masowaniu ciała głowicą i trwa 30 lub 50 minut w zależności od wybranego obszaru.
Najlepsze efekty otrzymujemy wykonując zabiegi w seriach, najlepiej 10, później jedynie utrwalajac efekt pojedynczymi zabiegami przypominającymi.

Przeciwwskazania do zabiegu:
-ciąża,
-karmienie piersią,
-ostre stany zapalne,
-epilepsja,
-rozrusznik serca,
-elementy metalowe w miejscu zabiegu
-ciężkie choroby naczyniowe,
-choroby skóry.