• slid

Dieta

dietaNaszą misją jest przekazanie wiedzy na temat prawidłowego odżywiania. Będziemy cieszyć się z Waszego lepszego samopoczucia i uśmiechów na twarzy spowodowanych zrzuconymi kilogramami.
Istnieje wiele metod odchudzania: diety cud, głodówki, środki wspomagające gubienie kilogramów . Niestety większość z nich nastawiona jest na szybki, lecz niestety krótkotrwały efekt, który zazwyczaj kończy się powrotem do dawnej wagi. W Studio Figura każda klientka otrzyma swój własny III etapowy plan żywieniowy na swoją indywidualną kaloryczność. Wszystkie diety powstają w oparciu o współpracę ze znanym dietetykiem klinicznym Panią Beatą Feldmann.

 

I etap – oczyszczanie – intensywna redukcja
Przygotowanie do właściwej fazy odchudzania. Oczyszczenie organizmu – tylko oczyszczony organizm będzie przygotowany do zdrowego odchudzania. W tej fazie organizm traci wagę najszybciej. Nasz organizm najłatwiej traci 10% . Organizm bez problemu oddaje te 10%. Etap ten trwa od 2 – 4 tygodni .

 

II etap – regularna redukcja – czas trwania – do osiągnięcia celu

 

III etap – stabilizacja metabolizmu – etap ten jest niezbędny do utrzymania wagi. Unikamy efektu jo-jo.  Czas trwania – liczymy ilość zrzuconych kilogramów mnożymy przez 10. Czyli np. W etapie I i II straciliśmy 12 kilogramów – czas trwania III etapu diety to 12 x 10 = 120. Czyli III etap diety powinien trwać 120 dni.