• slid

MASAŻ PRÓŻNIOWO-WIBRACYJNY PIERSI


desc1

masaż-biustu


 

Dla każdej z nas biust  jest ważnym elementem kobiecości- symbolem piękna, pożądania i macierzyństwa. Wiele jednak z nas ma kompleksy. Zarówno zbyt mały, jak i zbyt duży biust bywa przyczyną zmartwień i niezadowolenia.
Teraz możemy się zająć tym problemem bez pomocy chirurga plastyka

W naszym studio oddajemy do Waszej dyspozycji unikalny aparat wykorzystujący technologię Breast Enlargement.
❣️Próżniowo – wibracyjne masaż piersi ❣️ – polega na rytmicznym i kontrolowanym zasysaniu i masowaniu fałdu skórnego. Daje doskonałe efekty w:
-ujędrnianiu
-podniesieniu,
-powiększeniu ( nawet o 1 rozmiar),
-usunięcie problemu “zapadniętego sutka”

Już jednorazowy zabieg sprawia, że skóra jest gładsza i ujędrniona. Jednak najlepsze efekty są widoczne po przeprowadzeniu dwóch serii zabiegów. W pierwszej serii 6-8 spotkań zaleca się 2 zabiegi w tygodniu. Druga seria jest krótsza o 2 zabiegi, które wykonuje się w odstępach jednotygodniowych.

Polecamy go profilaktycznie wszystkim kobietom po 30 roku życia. Szczególną popularnością cieszy sie u pań po kuracjach odchudzających, w wyniku których piersi uległy znacznemu zmniejszeniu i zwiotczeniu.
Kobietom po ciąży i karmieniu piersią, gdy tracą swą naturalną jędrność i objętość lub nastąpiła deformacja w obrębie sutka, oraz kobietom chcącym zwiększyć biust.
Działanie masażu może być wspomagane odpowiednio dobranym serum. Efektywność masażu próżniowo-wibracyjnego została potwierdzona badaniami naukowymi i opiniami ekspertów z zakresu kosmetyki i lekarzy medycyny estetycznej. Przy regularnych zabiegach uzyskujemy efekt powiększenia piersi o jeden rozmiar.

1f3ac? Zapraszamy do obejrzenia filmu z programu Klinika Urody z TVN Style w którym prezentujemy działanie naszego nowego urządzenia.
https://youtu.be/MZDnZuAy8iQ