• slid

Żelazko antycellulitowe


fbsfbsrgrgv

Choć z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej walczyć próbujemy właściwie przez cały rok, to właśnie w okresie wiosennym i letnim temat ten nabiera szczególnej wagi. Mylne byłoby jednak stwierdzenie, że skórki pomarańczowej nie da się zneutralizować w łatwy sposób – istnieje bowiem metoda skuteczna i prosta jak … PRASOWANIE

Niektóre panie, które schudły kilka lub kilkanaście kilogramów wcale nie są zadowolone ze swojego wyglądu. Obwisła, pozbawiona elastyczności skóra postarza i wygląda nieestetycznie, przez co panie tracą ochotę na odsłanianie swojego ciała. Wszystkim tym kobietom, jak również osobom dopiero deklarującym chęć schudnięcia i pozbycia się cellulitu doradzamy – ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE. Jest to zabieg przeznaczony do walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz cellulitem. Zabieg zdecydowanie spłyca rozstępy.

Co się kryje pod nazwą ŻELAZKA ANTYCELLULITOWEGO?
Przede wszystkim połączenie trzech znanych i gruntownie przetestowanych technologii, które tworzą wspólnie niezwykle skuteczną metodę walki ze skórką pomarańczową:
Żelazko antycellulitowe to trzy zabiegi w jednym:

 

-MASAŻ PRÓŻNIOWY (lipodermologia)
wykorzystuje ciśnienie, które rozbija i rozmasowuje twarde złogi cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz pobudza pracę układu limfatycznego, stymuluje wydalanie nadmiaru płynów z organizmu (znikają obrzęki), usuwa toksyny przyspieszając przepływ płynów limfatycznych między węzłami chłonnymi oraz działa ujędrniająco i drenująco.

-PRĄDY TENS
pobudza mięśnie do pracy, dzięki czemu kształtuje je, wzmacnia oraz zmniejsza uczucie napięcia, a także zapewnia lepsze ukrwienie i dotlenienie skóry. Proszę pamiętać- to mięśnie spalają tkankę tłuszczową

-CHROMATOTERAPIA LED
to leczenie światłem. Taka terapia stymuluje powstawanie kolagenu i polepsza kondycję skóry.

 

Działanie urządzenia czuć wyraźnie już podczas zabiegu, który można porównać do intensywnego treningu połączonego z bardzo efektywną pielęgnacją. Można go określić jako intensywny trening bez wysiłku.
Choć od osoby poddawanej usłudze wymaga się jedynie wygodnego położenia na łóżku kosmetycznym, skóra i mięśnie poddane pracy żelazka z pewnością dostaną solidną porcję ćwiczeń.
Zabieg żelazkiem antycellulitowym polega na masowaniu ciała głowicą i trwa 30 lub 50 minut w zależności od wybranego obszaru.
Najlepsze efekty otrzymujemy wykonując zabiegi w seriach, najlepiej 10, później jedynie utrwalajac efekt pojedynczymi zabiegami przypominającymi.

Przeciwwskazania do zabiegu:
-ciąża,
-karmienie piersią,
-ostre stany zapalne,
-epilepsja,
-rozrusznik serca,
-elementy metalowe w miejscu zabiegu
-ciężkie choroby naczyniowe,
-choroby skóry.

efekt

przed1 - Kopia przed2 - Kopia przed3

 

przed1