• slid

ICOONE endermologia 5D

beauty-medica-torun-home-slider-8

17796690_1827197124267646_121170381040531514_n19396770_1871433609843997_4414879321176208382_n21751895_1919051005082257_669262744763710035_n21728316_1919050951748929_4993031183546805128_n


sbfsvs

ICOONE – zabieg na ciało

Likwiduje miejscowe otłuszczenia ( „bryczesy”, brzuszek, biodra), likwiduje luźną, wiotką skóry (np. obwisła skóra nad kolanami, fałdy na brzuchu, „pelikanki”), likwiduje „pociążowy” brzuszek, likwiduje cellulitu, likwiduje obrzęki limfatyczne zapewnia smukłą i jędrną sylwetkę oraz zdrowy i młody wygląd skóry.

Nowością zastosowaną w ICOONE są dwie głowice Robotwins, dzięki którym można wykonać zabieg symetryczny. Podwajają one korzyści, skracają czas zabiegu oraz dostarczają wysoce przyjemnych doznań.

Działanie ICOONE polega na przyspieszeniu krążenia krwi i limfy, przez co otaczające tkanki są lepiej odżywione i dotlenione. Masaż pobudza fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za jędrność skóry. Na skutek działania tej trójwymiarowej stymulacji dochodzi do aktywacji procesu lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych.

Badania kliniczne przeprowadzone na prestiżowych uniwersytetach potwierdzają efektywność zabiegów ICOONE. Prof. Scuderi wykazał przewagę skuteczności technologii Roboderm w porównaniu do innych zabiegów masażu połączonego z podciśnieniem. Konstruktorem ICOONE jest Gianfranco Tudico, były projektant i manager generalny LPG Systems, twórca wielu urządzeń i technologii tej firmy. W 2006 dzięki współpracy Gianfranco Tudico z zespołem lekarzy i inżynierów, dzięki połączeniu wiedzy technicznej i najnowszych badań dotyczących skóry, powstał ICOONE – masaż podciśnieniowy w nowym trójwymiarowym i skuteczniejszym wydaniu. Ponadto ICOONE zapewnia 100% bezpieczeństwa. Potwierdziły to liczne badania kliniczne oraz Certyfikat CE.

Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu ICOONE znajdziemy programy które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta:

PROGRAMY BASE:

Programy te mają działanie oczyszczające i detoksykujace, usuwające z organizmy zbędne produkty przemiany materii. W trakcie leczenia programami odchudzającymi oczyszczają organizm z toksyn nagromadzonych w tkance tłuszczowej przez co poprawiają przemianę materii oraz stymulują mikrocyrkulację. Działają przeciwobrzękowo przywracając równowagę wodno-elektrolitową co zabiega tworzeniu się złogów i nie pozwalając, aby ponownie się pojawiły.Działania te w pierwszej fazie zabiegu są konieczne przy problemach z tkanką tłuszczową i opuchlizną stóp, gdyż w drugiej fazie zabiegu jest mocniejsze działanie programów ukierunkowanych na dany problem.

-Programy BASE (drenujące) możemy podzielić na grupy:

Programy działające na układ limfatyczny i naczyniowy: Celldrain, flowing

Programy działające na układ limfatyczny i modelujące: Cellfat

Programy działające na układ limfatyczny i ujędrniające fałd skórny: Elasto, Bioyoung

Programy działające na układ limfatyczny i na zwłóknienia: Silk

 

-Programy FOCUS (ukierunkowane na dany problem):

SILHOUETTE – modelowanie i redukcja objętości przy skórze delikatnej partii brzucha i talii u kobiet

MODELPLUS – modelowanie, ujedrnianie i podnoszenie pośladków

REMOD – program modelujący kolana i łydki, rozbijanie tkanki tłuszczowej na tym obszarze

HIGHPLUS – zmniejszenie i modelowanie górnej części tułowia i karku

MEN-ZONE – zmniejszenie objętości zlokalizowanych złogów tłuszczowych, głównie na brzuchu, bokach i plecach u mężczyzn

ABDOTON – ujędrnianie i tonizowanie skóry na brzuchu

ARMTON – ujędrnienie i uelastycznienie skóry ramion (tzw. „pelikanki”)

INTON – modelowanie i uelastycznienie wewnętrznej partii ud

FATZONE – redukcja głęboko zlokalizowanego tłuszczu w organizmie, m.in. na zewnętrzną partię ud u kobiet

Zabieg ICOONE na ciało składa się z dwóch etapów. Pierwszy 20-minutowy (Base) ukierunkowany jest na ogólne potrzeby skóry i drenaż. Drugi 10-minutowy (Focus) koncentruje się już na konkretnym problemie i obszarze, np. podniesienie pośladków, obwisła skóra nad kolanami, fałdy na brzuchu. Cykl składa się z 10 zabiegów, wykonywanych 2-3 razy w tygodniu, przy czym efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

ICOONE to niezwykle przyjemny, relaksujący zabieg. Jego zalety to nieinwazyjność, bezpieczeństwo, brak skutków ubocznych i okresu gojenia. W celu w wzmocnienia uzyskanego efektu zalecane jest picie odpowiedniej ilości wody, lekkostrawna dieta oraz wysiłek fizyczny.

Przeciwwskazania

nowotwory,

uszkodzenia skóry, świeże rany,

ciąża,

stany zapalne żył,

słaba krzepliwość krwi,

rozrusznik serca,

infekcje ogólnoustrojowe,

długotrwałe przyjmowanie sterydów,

 

 

 

Beztytuu

ICOONE – zabieg na twarz

Zabiegi Icoone na twarz to naukowe podejście do nieinwazyjnego liftingu twarzy oraz wielu innych problemów skórnych. Tą techniką można wykonywać zabiegi na okolicach dekoltu, szyi, twarzy, konturów ust i oczu. W miejscach delikatnych i trudno dostępnych. Efektem zastosowania tej technologii jest wielowymiarowy masaż leczniczy. Rezultat wprawia w zachwyt, bowiem zmniejsza się zwłóknienie tkanki a komórki zostają pobudzane do produkcji lipolizy i kolagenu.

1x1-pixelIcoone® to urządzenie, które zostało opracowane w odpowiedzi na najnowsze badania kliniczne z 2005 roku, dotyczące skóry. Zostały one przeprowadzone przez prof. Jean Claude Guimberteau, specjalistę chirurgii rekonstrukcyjnej, który wykazał, że tkanka złożona jest z nieskończonej sieci mikrowakuoli, które ułożone są w chaotyczny i fragmentaryczny sposób, a nie jak do tej pory sądzono z koncentrycznych i uwarstwowionych blaszkowo przestrzeni.
1x1-pixelIcoone® jest najnowszą technologią, pozwalającą na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Dzięki zabiegowi Icoone na twarz uzyskujemy efekt liftingu bez użycia igły i skalpela, odmłodzenie okolic dekoltu, szyi, twarzy, poprawę konturu ust i oczu.

Programy drenujące, liftingujące, anty-aging pozwalają na poprawę owalu twarzy, likwidują zmarszczki, tonizują i napinają, pozwalając na bardzo precyzyjną pracę, likwidując np. asymetrie twarzy.

System głowic Robomini i Robomikro umożliwia precyzyjny masaż twarz, szyi i dekoltu. Dzięki wymiennym końcówkom głowic, bez problemu można opracować delikatne i wrażliwe okolice oczu oraz ust.

  • redukcja zmarszczek
  • efekt liftingu bez użycia igły i skalpela
  • odmłodzenie okolice dekoltu, szyi, twarzy
  • poprawa konturu ust i oczu

Przed przystąpieniem do zabiegu organizm powinien być w ogólnie dobrym stanie fizycznym. Przeziębienie czy opryszczka w stanie aktywnym będzie wykluczająca dla każdego rodzaju zabiegu. Jeżeli jesteś w ciąży lub karmisz piersią możesz wykonywać zabieg po ówczesnej konsultacji specjalistycznej.

Dodatkowe przeciwwskazania przy zabiegu Icoone na twarz to:

  • wypełniacze w miejscu zabiegu – masaż może skrócić działanie wypełniacza w skórze,
  • aktywne choroby nowotworowe,
  • stany zapalne skóry, infekcje, zmiany skórne,
  • choroby autoimmunologiczne.

Cena zabiegu na twarz

1 zabieg            160 zł

5 zabiegów        700 zł

10 zabiegów      1200 zł