• slid

4 sposobów na modelowanie sylwetki

Sprawdzone sposoby na modelowanie sylwetki

Często, aby coś zmienić w naszym życiu wystarczy jeden impuls, nawet najmniejszy. Wkraczając w Nowy Rok zakładamy sobie zmianę nawyków żywieniowych lub wprowadzenie w naszym życiu aktywności fizycznej. Chcąc być przygotowanym na lato, trenujemy i odżywiamy się prawidłowo. Aby efekt naszej smukłej sylwetki utrzymywał się przez długi czas, należy dbać o swoje ciało przez cały rok. Oto nasza lista 4 sposobów na modelowanie sylwetki.

  • Endermologia – zabieg, w którym wykonuje się masaż podciśnieniowy. Ma działanie odchudzające, odmładzające, oczyszczające, a nawet terapeutyczne. Dzięki endermologii pobudzamy metabolizm, eliminujemy toksyny i tłuszcz i poprawiamy kondycje skóry. Zabieg ten polecany jest wszystkim osobom, którym zależy na likwidacji cellulitu, modelowaniu sylwetki, a także wyleczeniu bólów mięśniowych czy kręgosłupa.
  • Liposukcja – zabieg bez użycia skalpela. Stosowanie fal ultradźwiękowych sprawia, że możemy naszą sylwetkę odpowiednio wyszczuplić i wymodelować. Dzięki tej metodzie tkanka tłuszczowa poddawana jest procesowi niszczenia. Liposukcja to także świetne narzędzie do walki z nadwagą.
  • Stacja zabiegowo- treningowa– jest strzałem w dziesiątkę dla wszystkich osób, którym zależy efekcie oraz komforcie podczas wykonywanych ćwiczeń. Stacja zabiegowo – treningowa to połączenie diety oraz ćwiczeń. Na podstawie wywiadu przygotowywana jest dieta oraz zakres ćwiczeń. Mamy do wyboru Roll Shapera, elektrostymulacje, limfodrenaż  lub platformę.
  • Zabiegi łączone– redukcję nadwyżki kilku centymetrów możemy uzyskać dzięki połączeniu kilku zabiegów. Ciekawym połączeniem jest połączenie liposukcji i endermologii wraz z falami radiowymi. Dzięki takiej kombinacji skutecznie nasza sylwetka zostanie wymodelowana.

Przeciwwskazania

Musimy pamiętać, że do każdego zabiegu trzeba się odpowiednio przygotować. Dzięki wybraniu profesjonalnego studia, w którym wykonamy zabiegi, zostanie przeprowadzony dokładny wywiad, na podstawie którego będziemy mogli wykonać lub tez i nie dany zabieg. Wykluczeniem do zabiegu z całą pewnością jest ciąża, karmienie piersią, epilepsja, choroby serca, skóry, niewydolność wątroby oraz nowotwory.

Dodaj komentarz